KSK Sp. z o.o.
pompa górnicza OPZ4*


O FIRMIE

Firma "KSK" Sp. z o.o.

Firma KSK Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej założona w 1988 r. podjęła produkcję pomp szlamowych wg własnych opracowań projektowych opartych na bogatym doświadczeniu ruchowym i dostarcza pompy zatapialne dla górnictwa energetyki i innych gałęzi przemysłu. Obecnie jest to podstawowy profil działalności Firmy.

Pompy naszej produkcji mają zastosowanie przy odwadnianiu wyrobisk górniczych i ścian podsadzkowych, a także szlamowaniu osadników, zbiorników, kanałów itp. oraz przepompowywaniu szlamów i ścieków komunalnych.

Konstrukcja ich nie wymaga chłodzenia pompowaną cieczą przez co ich przydatność w szczególnie trudnych warunkach jest bardzo wysoka. Opracowano również dla uelastycznienia oraz szybkości montażu elementy rurociągów podsadzkowych i wodnych w postaci przegubów kulowych, kolan obrotowych
i zasuw, które pozwalają znakomicie dopasować oś rurociągu do wyrobisk górniczych, konfiguracji terenu itp.

Pompy PSZ zastosowane były między innymi przy osuszaniu rozległego bagna a także oczyszczaniu ujęć wodnych.

Do rąk odbiorcy oddajemy wyroby o wysokiej jakości zapewniając sprawny serwis gwarancyjny oraz naprawczy w całym okresie eksploatacji pomp.

Służymy doradztwem technicznym w zakresie doboru i wyposażenia pomp co pozwala na zaspokojenie specjalnych wymagań Użytkownika nawet w bardzo szczególnych przypadkach.

Stale poszerzający się krąg odbiorców, którzy wysoko cenią sobie jakość wyrobów i usług firmy
"KSK" Sp. z o.o. obejmuje:

  • górnictwo węgla kamiennego i brunatnego,
  • elektrownie i elektrociepłownie,
  • budownictwo i przemysł materiałów budowlanych,
  • cukrownie,
  • huty,
  • przedsiębiorstwa gospodarki wodno-ściekowej i oczyszczalnie oraz wiele innych w tym poza granicami Polski.

Mając wiele doświadczeń nabytych w czasie dotychczasowej eksploatacji naszych pomp - dla spełnienia szczególnych wymagań użytkowników podjęto produkcje pomp na napięcie 1000V oraz przełączalnych 500/1000V poddając je równocześnie dalszej modernizacji.

Mapa strony Projekt i realizacja Watermelon Studio & CreativeFun © 2010 - 2014
puzzle